Poznaj Bodylike

Jak wydobyć naturalne piękno z każdej z nas?

Bodylike to sklep który powstał z myślą o kobietach. Od początku naszej działalności pragniemy dostarczać produkty kosmetyczne, które robią różnicę. Produkty które są w stanie wydobyć naturalne piękno z każdej z nas.

Z tego powodu wybraliśmy koreańskie kosmetyki. Oryginalny, koreański rytuał kosmetyczny składający się z 10 kroków zapewnia doskonałą ochronę wrażliwej skóry twarzy. W podstawowej ofercie, redukujemy ten rytuał do 4 kroków. Dzięki temu koreańska pielęgnacja jest dostępna dla większości naszych klientek.

Bodylike pragnie być marką dostępną dla wszystkich kobiet, które szukają produktów wysokiej jakości. Zależy nam aby profesjonalna i skuteczna pielęgnacja twarzy była dostępna dla każdego.

Dbaj o siebie, dbaj o Ziemię.

Jeśli zrobisz jeden krok, coś się zmieni. To co się zmieni, zmieni Ciebie i Twoje życie. Jeśli potrafisz zmienić swoje życie, prawdopodobnie możesz zmienić świat. My też podjęliśmy kroki, które mogą sprawić że życie nas wszystkich będzie lepsze.

  • Wszystkie nasze produkty wysyłamy w biodegradowalnych opakowaniach. Wypełniacze w paczkach są pochodzenia naturalnego. 
  • Do naszej oferty dobieramy produkty cruelty-free, które nie są testowane na zwierzętach. Większość produktów sprzedawanych w naszym sklepie wykorzystuje składniki z organicznych farm o zrównoważonym rozwoju.
  • Stale poszerzamy ofertę produktów w 100% wegańskich. Nieustannie szukamy produktów, które są sprzedawane w ekologicznych opakowaniach (szkło, papier).

Wartości które cenimy i stale udoskonalamy

Prowadząc Bodylike, swoją działalność opieramy na czterech głównych filarach. Każdego dnia zbieramy od Was opinie i stale je ulepszamy.

Peak Shops

Pasja

Lubimy, to co robimy. Każde zamówienie, które wysyłamy do naszych klientów sprawia nam prawdziwą frajdę. 

Peak Shops

Efekt wow!

Każde zamówienie przygotowujemy z najwyższą starannością. Chcemy, aby paczka którą od nas dostajecie była wspaniałym doświadczeniem.

Peak Shops

Szczęśliwi konsumenci

Ten sklep został stworzony dla Was. Zależy nam na Waszym zadowoleniu. Bodylike aspiruje do bycia miejscem do którego każdy chętnie wraca.

Peak Shops

Kreatywność

Dobór produktów do naszej oferty to niezwykle staranny proces. Cały czas pracujemy nad kreatywnymi rozwiązaniami, które odróżniają nas od innych.